Nume server Hartă Jucători Adresa IP Acțiuni
Nu e voie pe harta
wEirDo

Admin server

Rating: 1072

Postări: 167

Mulțumiri: 181

Propun sa se renunte la ideea asta cu "nu aveti voie pe harta".

Lasati jucatorii sa se simta bine pe server daca tot platesc VIP si au niste beneficii. Mi se pare invechita toata treaba asta.

K1ck

Admin server

Rating: 1491

Postări: 216

Mulțumiri: 255

Subiect închis!

Connect Cs.XPRO.Ro

Kobra

Creator

Rating: 2347

Postări: 442

Mulțumiri: 381

Nu vreau sa par nesimtit dar tu platesti VIP-ul ?Daca ar fii sa facem o numaratoare rapida pe luna se vand cam 10 vipuri in medie, restul pana la ~50 sunt free...Eu personal m-am saturat sa tot aud argumentul asta cu "daca tot platesc VIP-ul",si nu .nu pot face set de reguli cu fiecare centimetru din fiecare harta sa indic unde e voie si unde nu,hai sa fim oameni totusi. Daca e asa hai sa dam drumu si la turn la cbble ca asa e facuta harta,hai sa lasam sa se suie si pe textura pe alexandra...Eu sunt de parere ca nu suntem in jungla si ce putem controla sa controlam.

Cei mai vechi stiu ca de-a lungul anilor de 3 ori am scos dublu jump-ul de la VIP,eu unul nu il agreez dar a fost foarte cerut pt faptul ca poti alerga numai in dublu jump si asta e fun,nu suport nici suitul pe cutii dar nu e un capat de lume...dar deja sa te sui pe coloana la aztec/dustyaztec sau orice zona super inalta mi se pare prea de tot pentru ca niciun jucator nu merge cu tinta pe pereti si nu se asteapta sa fie vreodata vreun jucator pe pereti si il vei omora in 9 din 10 situatii.

Editat: Kobra, 20 ianuarie 2024 la 00:13

Multumesc: viKKKKKKKKKK
viKKKKKKKKKK

Admin server

Rating: 400

Postări: 80

Mulțumiri: 64

Si eu sunt de parare ca e aiurea sa fie permis, da, este foarte corect cu platitul, dar nu cred ca e cazul sa se abuzeze.

Oricat de multa experienta ai avea, nu te poti uita pe nu stiu care muchie, in nu stiu care loc pe sus, e foarte ciudat. 

PS. Eu vad treaba cu VIP mai mult ca un suport si extrabenefiicile sunt bonus. 

Pace!

Connect CS.XPRO.RO

wEirDo

Admin server

Rating: 1072

Postări: 167

Mulțumiri: 181

Poti sa mai citesti o data ce am scris. Nu era vorba despre mine aici, ci despre playeri. Nu am de unde sa stiu cati platesc VIPul si cati nu.

"daca tot platesc VIP si au niste beneficii"

A fost o simpla propunere pentru o experienta mai buna a playerilor pe server. Nu cred ca e cazul sa te aprinzi in halul asta. 

Acum e randul meu sa nu vreau sa par nesimtit. Spui ca nu suporti double jump sau urcatul pe cutii, dar nu este vorba despre tine (cum ai spus si tu ca ti l-au cerut oamenii), ci despre oamenii care-ti intra pe server si despre experienta lor, atata timp cat tu nu joci pe server niciodata, sau cel putin nu te-am vazut eu in 4 luni (no offense). 

Repet, a fost o simpla propunere si imi cer scuze daca v-am ofensat.

P.S: Ii numeri pe degetele de la o mana pe cei care stiu sa alerge cu double jump ( eu nu sunt unul dintre ei ).

Kobra писал:

Nu vreau sa par nesimtit dar tu platesti VIP-ul ?Daca ar fii sa facem o numaratoare rapida pe luna se vand cam 10 vipuri in medie, restul pana la ~50 sunt free...Eu personal m-am saturat sa tot aud argumentul asta cu "daca tot platesc VIP-ul",si nu .nu pot face set de reguli cu fiecare centimetru din fiecare harta sa indic unde e voie si unde nu,hai sa fim oameni totusi. Daca e asa hai sa dam drumu si la turn la cbble ca asa e facuta harta,hai sa lasam sa se suie si pe textura pe alexandra...Eu sunt de parere ca nu suntem in jungla si ce putem controla sa controlam.

Cei mai vechi stiu ca de-a lungul anilor de 3 ori am scos dublu jump-ul de la VIP,eu unul nu il agreez dar a fost foarte cerut pt faptul ca poti alerga numai in dublu jump si asta e fun,nu suport nici suitul pe cutii dar nu e un capat de lume...dar deja sa te sui pe coloana la aztec/dustyaztec sau orice zona super inalta mi se pare prea de tot pentru ca niciun jucator nu merge cu tinta pe pereti si nu se asteapta sa fie vreodata vreun jucator pe pereti si il vei omora in 9 din 10 situatii.

Kobra

Creator

Rating: 2347

Postări: 442

Mulțumiri: 381

wEirDo писал:

Poti sa mai citesti o data ce am scris. Nu era vorba despre mine aici, ci despre playeri. Nu am de unde sa stiu cati platesc VIPul si cati nu.

"daca tot platesc VIP si au niste beneficii"

A fost o simpla propunere pentru o experienta mai buna a playerilor pe server. Nu cred ca e cazul sa te aprinzi in halul asta. 

Acum e randul meu sa nu vreau sa par nesimtit. Spui ca nu suporti double jump sau urcatul pe cutii, dar nu este vorba despre tine (cum ai spus si tu ca ti l-au cerut oamenii), ci despre oamenii care-ti intra pe server si despre experienta lor, atata timp cat tu nu joci pe server niciodata, sau cel putin nu te-am vazut eu in 4 luni (no offense). 

Repet, a fost o simpla propunere si imi cer scuze daca v-am ofensat.

P.S: Ii numeri pe degetele de la o mana pe cei care stiu sa alerge cu double jump ( eu nu sunt unul dintre ei ).

Kobra писал:

Nu m-am aprins doar ca e enervant sa repeti la nesfarsit unele lucruri dar e ok , tu esti relativ nou si inteleg. Ideea e ca in ciuda faptului ca nu joc eu sunt la curent si ma uit des la cum se joaca altii pe server si tot scopul acestui server este corectitudinea , de asta am si implementat sistemul de vot automat samd. Jucatorii VIP nu reprezinta nici macar 10% din totalul jucatorilor zilnici deci daca am permite asta ei ar avea de suferit.Eu unul nu as vrea deloc VIP pe un server public,daca s-ar putea sa fim toti egali insa se pare ca e nevoie de unul pentru plata boosturilor...asadar incerc macar sa nu fie atat de puternic incat sa dezavantajeze jucatorii ceilalti.

Multumesc: wEirDo, viKKKKKKKKKK
ASP.NET

VIP Silver

Rating: 40

Postări: 10

Mulțumiri: 6

I agree all of you :) VIP Players exactly should have some advantages. But some players always are annoying because of this advantage and get away other players from server. On the other hand, it is really difficult to determine some rules and trace all players about this topic.

Have a good games :)

Conectare
Ultima postare

Votează serverul zilnic

Data: 8 ore în urmă

Autor: wEirDo

Cerere Slot MaNooTzy

Data: Ieri la 05:56

Autor: Kobra

Cerere slot copilul batran

Data: 21 februarie 2024 la 23:54

Autor: Kobra